Ziyaretçi Defteri

“Ziyaretçi Defteri” için 5 cevap

 1. h.demirci dedi ki:

  Adamlar zamanında geldiler, naziktiler, arkadaş cana yakın insanlar ve hem Orhan bey paketlerken ambalajlam da tüm mobilyalarıma monte ve demontesını yaptılar.

 2. Volkan gümüş dedi ki:

  Arkadaslar evimi daha dün taşidilar İşlerinde çok iyiler sorunsuz bir şekilde taşınma işlerini hallettiler, hiçbirşeye elimizi bile sürmedik

 3. Erman Erman dedi ki:

  Şuan Evimi yüklediler eşyalarım yolda. Müşteriyle ilişkileri kuvvetli eşyaları kendi mallarıymış gibi paketliyor ve araca yüklerken itina ile zarar getirmemeye çalışıyorlar. Bin kere taşınsam yine aynı firmayı tercih ederim.

 4. Fatih Aslan dedi ki:

  Osman bey çok ilgilendi her defasında telefonlarımıza cevap verdi yardımcı oldu… ufak tefek sıkıntılar oldu ama kayda değer şeyler değil çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim

 5. Tunahan Dikmen dedi ki:

  Resul usta ve ekibi işini çok iyi. Söz verdiği zamanda evimi taşıdılar. Eşyamın özellikle standartlından büyük koltuk takımının ve kapıları çok dardı, asansör kurulan balkonda iki kişi zor duruyodu. Ama her olumsuzluğu çözdüler. İlk defa bu kadar işini iyi yapan bir esnaf gördüm. Eşe dosta önereceğim bi nakliye firmam var artık. Teşekkür ederim resul usta ve ekibine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir